OKI "Feniks" Kikinda - Pregled rezultata

Legenda:

   P -- Prvenstvo
   T -- Turnir
   K -- Kup
 P/T -- Prvenstvo - niz turnira sa plasmanom

2018

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Maj 2 6 P Prvenstvo Srbije 2017/18, 9. i 10. kolo (+ext link) Beograd Srbija
Maj 1! 7 P Prvenstvo Mađarske 2017/18, 4. kolo (+ext link) Nyíregyháza Mađarska
Apr 4 6 T Bugojno open 2018, X međunarodni turnir (+ext link) Bugojno BiH
Apr - 6 P Prvenstvo Srbije 2017/18, 6. kolo (+ext link) Kikinda Srbija
Mar (1) 7 P Prvenstvo Mađarske 2017/18, 3. kolo (+ext link) Kikinda Srbija
Feb 2 8 T Kup Mađarske 2018. (+ext link) Budimpešta Mađarska

2017

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 5 6 T Banja Luka open 2017, XVI međunarodni turnir (+ext link) Banja Luka R. Srpska
Dec (2) 6 P Prvenstvo Srbije 2017/18, 5. kolo (+ext link) Beograd Srbija
Nov (1) 7 P Prvenstvo Mađarske 2017/18, 2. kolo (+ext link) Agard Mađarska
Nov - 6 P Prvenstvo Srbije 2017/18, 3. kolo (+ext link) Beograd Srbija
Okt - 6 P Prvenstvo Srbije 2017/18, 1. kolo (+ext link) Crvenka Srbija
Sep - 7 P Prvenstvo Mađarske 2017/18, 1. kolo (+ext link) Vac Mađarska
Sep 4 4 T Kup Kikinde 2017, 8. međunarodni turnir (+ext link) Kikinda Srbija
Jun 1 3 P Klupsko Prvenstvo Vojvodine 2017, 3. kolo (+ext link) Kikinda Srbija
Jun - 3 P Klupsko Prvenstvo Vojvodine 2017, 2. kolo (+ext link) Subotica Srbija
Jun - 3 P Klupsko Prvenstvo Vojvodine 2017, 1. kolo (+ext link) Crvenka Srbija
Maj 6 8 T Bugojno open 2018, IX međunarodni turnir) Buhojno BiH
Maj 2 7 P Prvenstvo Mađarske 2016/17, 4. kolo Nyíregyháza Mađarska
Mar - 7 P Prvenstvo Mađarske 2016/17, 3. kolo (+ext link) Kikinda Srbija
Feb 3 8 T Kup Mađarske 2017. (+ext link) Agárd Mađarska

2016

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Nov 4 6 T XV Banja Luka Open 2016 (+ext link) Banja Luka R. Srpska
Nov (2) 7 P Bajnoksag 2016/17, 2. kolo, svi (+ext link) Vác Mađarska
Nov 1 4 T VI Verba László Cup 2016 (+ext link) Segedin Mađarska
Okt 3 6 P 12. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Beograd Srbija
Okt - 6 P 11. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Crvenka Srbija
Okt - 7 P Bajnoksag 2016/17, 1. kolo, svi (+ext link) Agárd Mađarska
Sep - 6 P 8. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Kragujevac Srbija
Sep 1 6 T Pokrajinsko prvenstvo invalida Vojvodine 2016. (+ext link) Kikinda Srbija
Sep 4 6 T 7. KUP Kikinde, 2016. (+ext link) Kikinda Srbija
Jun (3) 7 P 7. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Subotica Srbija
Maj 8 8 T Memorijal princeze Dajane - Bugojno Open 2016 (+ext link) Bugojno BiH
Maj - 7 P 4. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Beograd Srbija
Maj 4 6 T Memorijal princeze Dajane - Breza Open 2016 (+ext link) Breza BiH
Apr - 7 P 2. kolo Prve lige Srbije (+ext link) Kikinda Srbija
Apr 2 8 P Bajnoksag 2016. gornji dom 2. (+ext link) Agárd Mađarska
Mar - 8 p Bajnoksag 2016. gornji dom 1. (+ext link) Budimpešta Mađarska
Jan 3 8 T Kup Mađarske 2016. Agárd Mađarska

2015

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 5 6 T 14. Banja Luka Open, 2015. Banja Luka R. Srpska
Dec 4 5 T 1. turnir Kragujevac, 2015. Kragujevac Srbija
Nov 1 4 P Prvenstvo Srbije OS OSI 5/6 (2. deo) Beograd Srbija
Okt - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 4/6 (2. deo) Subotica Srbija
Sep 2 6 T 3. Trofej Novi Sad Novi Sad Srbija
Sep 5 6 T 6. pokr.prvenstvo invalida Vojvodine, 2015. Kikinda Srbija
Sep 5 6 T 6. KUP Kikinde, 2015. Kikinda Srbija
Jun 1 3 P 3. klupsko Prvenstvo Vojvodine Tovariševo Srbija
Jun 2 4+4 P Prvenstvo Mađarske 2014/15, play off 3/3 Budapest Mađarska
Maj 3 6 T 7. "Dani općine Bugojno" Bugojno BiH
Maj (1) 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 3/6 Kikinda Srbija
Apr - 4+4 P Prvenstvo Mađarske 2014/15, play off 2/3 Nyíregyháza Mađarska
Apr - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 2/6 Beograd Srbija
Apr - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 1/6 Kragujevac Srbija
Mar - 4 (8) P Prvenstvo Mađarske 2014/15, 2. deo - play off 1/3 Kikinda Srbija
Feb 2 8 T Kup Mađarske 2015 Tatabánya, Budapest Mađarska

2014

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 5 6 T Banja Luka open XIII, 2014 Banja Luka R. Srpska
Nov (1) 8 P Prvenstvo Mađarske 2014/15, 3/3, 1. deo Vác Mađarska
Nov 1 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 8/8 Tovariševo Srbija
Okt - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 7/8 Subotica Srbija
Okt - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 5/8 i 6/8 Kragujevac Srbija
Okt - 8 P Prvenstvo Mađarske 2014/15, 2/3, 1. deo Tatabánya Mađarska
Sep 1 6 T Pokrajinsko Prvenstvo za invalide 2014. Kikinda Srbija
Sep - 8 P Prvenstvo Mađarske 2014/15, 1/3, 1. deo Budapest Mađarska
Sep 4 6 T 5. "KUP KIKINDE" (+OS OSI 4/8) Kikinda Srbija
Jun 3 4 T 2. "Trofej Novi Sad 2014" Novi Sad Srbija
Jun 4 6 T 5. "Bugojno Open" Bugojno BiH
Maj (1) 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 3/8 Beograd Srbija
Maj 3 4 (8) P Prvenstvo Mađarske - Bajnokság 2013/14, 7/7, (2. deo, play off) Budapest Mađarska
Maj - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 2/8 Kikinda Srbija
Maj 2 6 P Prvenstvo R.Srpske 6/6 Kikinda (R.Srpska)
Maj - 5 P Prvenstvo Srbije OS OSI 1/8 Tovariševo Srbija
Apr - 6 P Prvenstvo R.Srpske, 4/6 Banja Luka R. Srpska
Apr - 4 (8) P Prvenstvo Mađarske - Bajnokság 2013/14, 6/7 (2. deo, play off) Szombathely MAđarska
Mar - 4 (8) P Prvenstvo Mađarske - Tesco 2013/14 - 5/7 (2. deo, play off) Szeged Mađarska
Feb 3 8 T Kup Mađarske 2014 Vác Mađarska

2013

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec (3) 8 P Prvenstvo Mađarske - Tesco 2013/14 - 4/7 (kraj 1. dela) Budimpešta Mađarska
Dec (2) 6 P Prva liga R. Srpske 2013/14 - 3/6 (kraj 1. dela) Laktaši Rep. Srpska
Dec 3 4 T Banja Luka open XII, 2013. Banja Luka Rep. Srpska
Nov - 6 P Prva liga Republike Srpske 2013/14 - 2/6 Kikinda Srbija
Okt/Nov 1 3 P Klupsko Prvenstvo Vojvodine u sedećoj odbojci 2013 - 1/3, 2/3, 3/3 Kikinda / Subotica / Bačka Palanka Srbija
Nov - 8 P Prvenstvo Mađarske - Tesco 2013/14 - 2/7, 3/7 Tatabánya Mađarska
Okt - 6 P Prvenstvo R.Srpske 2013/14. - 1/6 Prijedor Rep. Srpska
Okt - 8 T Prvenstvo Mađarske - Tesco 2013/14. - 1/8 Vác Mađarska
Sep 1 5 T Pokrajinsko Prvenstvo Invalida Vojvodine 2013 Bačka Palanka Srbija
Avg 4 5 T Turnir Nyíregyháza 2013 Nyíregyháza Mađarska
Avg 5 5 T Brčansko ljeto - Savski cvijet 2013 Brčko BiH
Jun 2 8 P Prvenstvo Mađarske 2013, 1. faza/ 3 Budimpešta Mađarska
Jun 3 4 T Promocija sedeće odbojke invalida Novi Sad 2013 Novi Sad Srbija
Jun 8 8 T 4. Kup Kikinde, 2013. Kikinda Srbija
Maj 4 6 T Dani općine Bugojno V Bugojno BiH
Maj - 8 P Prvenstvo Mađarske 2013. 1. faza /2 Kikinda Srbija
Maj 2 6 P Prvenstvo R.Srpske 2012/13. 6/6 Prijedor Rep. Srpska
Apr - 6 P Prvenstvo R.Srpske 2012/13. 5/6 Kikinda Srbija
Mar - 6 P Prvenstvo R.Srpske 2012/13. 4/6 Derventa Rep. Srpska
Mar - 5 P Prvenstvo Mađarske 2013, 1. faza Szeged Mađarska
Feb 4 7 T Kup Mađarske 2013 Tatabánya Mađarska

2012

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 4 6 T 4. memorijalni turnir D. Vučić Laktaši Rep. Srpska
Dec 8 8 T Banja Luka Open XI Banja Luka Rep. Srpska
Nov 2 7 P Prvenstvo Mađarske 2012. 3/3 Vác Mađarska
Nov (2) 6 P Prvenstvo R.Srpske 2011/12. 3/6 Prijedor Rep. Srpska
Nov - 6 P Prvenstvo R. Srpske 2011/12. 2/6 Kikinda Srbija
Okt - 6 P Prvenstvo R. Srpske 2011/12. 1/6 Derventa Rep. Srpska
Sep - 7 P Prvenstvo Mađarske 2012. 1/3 Zánka Mađarska
Sep 1 5 T Pokrajinsko Prvenstvo Invalida Vojvodine Bačka Palanka Srbija
Sep 5 6 T Kup Kikinde III Kikinda Srbija
Maj 5 6 T Dani općine Bugojno IV Bugojno BiH
Maj 2 7 T Kup Mađarske Tatabánya Mađarska
Mar 2 9 T Farsang Kup Szombathely Mađarska

2011

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 5 8 T Banja Luka Open X Banja Luka Rep. Srpska
Nov 2 3 K Kvalifikacioni turnir za KUP R. Srpske Bijeljina Rep. Srpska
Okt 1 2 T ParaGamesBreda IV Breda Holandija
Sep 1 4 T Pokrajinsko Prvenstvo Invalida Vojvodine Bačka Palanka Srbija
Sep 1 - P Prvenstvo Srbije SSIS, 3/5 Beograd Srbija
Sep - - P Prvenstvo Srbije SSIS, 2/5 Kragujevac Srbija
Sep - - P Prvenstvo Srbije SSIS, 1/5 Kikinda Srbija
Avg 2 5 T Verba László IV Szeged Mađarska
Jun 3 7 P Prvenstvo Mađarske, 3/3 Vác Mađarska
Maj - - P Prvenstvo Mađarske, 2/3 Szeged Mađarska
Maj - - P Prvenstvo Mađarske, 1/3 Nyíregyháza Mađarska
Apr 1 4 T I mi smo odbojkaši Bačka Palanka Srbija
Mar 7 8 K Kup Mađarske Budimpešta Mađarska

2010

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 4 6 T Prvenstvo Srbije, SSOI Srbije, 1/1 Kikinda Srbija
Dec 7 10 T Banja Luka Open IX Banja Luka Rep. Srpska
Nov 4 7 P Prvenstvo Mađarske, 6/6 Tatabánya Mađarska
Nov 3 4 K Kvalifikacioni turnir za KUP R. Srpske Bijeljina Rep. Srpska
Okt - - P Prvenstvo Mađarske, 4/6 Szeged Mađarska
Okt 5 8 T Tuzla kup I Tuzla BiH
Sep 1 4 T Pokrajinsko Prvenstvo Invalida Vojvodine Kikinda Srbija
Maj 3 4 T Kup Kikinde II Kikinda Srbija
Maj 6 6 T Zavidovići Open Zavidovići BiH
Maj - - P Prvenstvo Mađarske, 2/6 Vác Mađarska
Apr 1 4 T SIKE kup II Sándorfalva Mađarska
Mar - - P Prvenstvo Mađarske, 1/6 Nyíregyháza Mađarska

2009

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 7 10 T Banja Luka Open X Banja Luka Rep. Srpska
Nov 3 4 T Kup Kikinde I Kikinda Srbija
Sep 8 8 T Memorijal Princeze Dajane Brčko Dištrikt BiH
Sep 7 8 T Verba László III Szeged Mađarska
Maj 8 8 T Sarajevo Open Sarajevo BiH
Maj 4 4 T Trofej Beograda Beograd Srbija
Apr 1 4 P/T Prvenstvo Srbije SSIS, 4/4 Beograd Srbija
Apr 1 4 T SIKE kup I Szeged Mađarska
Apr 2 4 P/T Prvenstvo Srbije SSIS, 3/4 Zrenjanin Srbija
Mar 3 4 P/T Prvenstvo Srbije SSIS, 2/4 Kikinda Srbija

2008

Mesec Plasman Broj timova Tip takmičenja Naziv takmičenja Grad Država
Dec 1 4 P/T Prvenstvo Srbije SSIS, 1/4 Subotica Srbija